Obchodné činnosti

Ochrana

Okrem poistenia dlžníkov, kde je spoločnosť svetovým lídrom, rozšírila spoločnosť BNP Paribas Cardif škálu riešení poistení zameraných na ochranu o zdravotné poistenie, ochranu rozpočtu, príjmu, platobnej karty a majetku, rozšírenú záruku, jednotlivca, škody na majetku, asistenciu, atď.

Tri distribučné kanály

Kanál retailového bankovníctva

Kanál retailového bankovníctva sleduje distribúciu produktov prostredníctvom siete retailového bankovníctva spoločnosti BNP Paribas. Spolupracuje s retailovým bankovníctvom a privátnym bankovníctvom BNP Paribas vo Francúzsku, BNP v Taliansku, BNP Paribas Fortis v Belgicku, Luxembursku a Poľsku, TEB v Turecku a UkrSibbank na Ukrajine.

Partnerský kanál

Cieľom spoločnosti BNP Paribas Cardif je stať sa lídrom. Spolupracuje s poprednými distribučnými partnermi po celom svete vrátane bánk, spotrebiteľských kreditných spoločností, financujúcich pobočiek automobilových výrobcov a maloobchodných reťazcov. Partnerský kanál zaznamenáva obrovský nárast a v súčasnosti predstavuje 68% nakumulovaných ochranných aktív.

Digitálny kanál a kanál agentov

Tento kanál posilňuje digitálnu odbornosť spoločnosti BNP Paribas Cardif, ktorá je základným komponentom v distribučných stratégiách svojich partnerov, a tiež obchodné aktivity s finančnými agentmi. Toto je strategický segment v Belgicku, Holandsku a vo Veľkej Británii.