BNP Paribas Cardif Poisťovňa

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2000.

Obchodné činnosti

Obchodné činnosti

Ochrana

Okrem poistenia dlžníkov, kde je spoločnosť svetovým lídrom, rozšírila spoločnosť BNP Paribas Cardif škálu riešení poistení zameraných na ochranu o zdravotné poistenie, ochranu rozpočtu, príjmu, platobnej karty a majetku, rozšírenú záruku, jednotlivca, škody na majetku, asistenciu, atď.

 

Tri distribučné kanály

Kanál retailového bankovníctva

Kanál retailového bankovníctva sleduje distribúciu produktov prostredníctvom siete retailového bankovníctva spoločnosti BNP Paribas. Spolupracuje s retailovým bankovníctvom a privátnym bankovníctvom BNP Paribas vo Francúzsku, BNP v Taliansku, BNP Paribas Fortis v Belgicku, Luxembursku a Poľsku, TEB v Turecku a UkrSibbank na Ukrajine.

Partnerský kanál

Cieľom spoločnosti BNP Paribas Cardif je stať sa lídrom. Spolupracuje s poprednými distribučnými partnermi po celom svete vrátane bánk, spotrebiteľských kreditných spoločností, financujúcich pobočiek automobilových výrobcov a maloobchodných reťazcov. Partnerský kanál zaznamenáva obrovský nárast a v súčasnosti predstavuje 68% nakumulovaných ochranných aktív.

Digitálny kanál a kanál agentov

Tento kanál posilňuje digitálnu odbornosť spoločnosti BNP Paribas Cardif, ktorá je základným komponentom v distribučných stratégiách svojich partnerov, a tiež obchodné aktivity s finančnými agentmi. Toto je strategický segment v Belgicku, Holandsku a vo Veľkej Británii.