Kariéra

Ponuka práce

PRACOVNÉ PRÍLEŽITOSTI

Svet okolo nás sa rýchlo mení a my sa meníme s ním. Preto hľadáme múdrych nadšencov, tímových hráčov a inovátorov,  ktorí sa k nám pripoja a pomôžu nám spoločne dosiahnuť naše vízie.

Sme dynamická firma, ktorá sa neustále rozvíja a preto hľadáme nové talenty – našich budúcich kolegov a kolegyne.

Odoslaním vášho životopisu na adresu sk.vacancy@cardif.com súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov spoločnosťou BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s., zároveň vás daná spoločnosť môže osloviť aj s inými pracovnými ponukami.

V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním vašich osobných údajov prevádzkovateľom BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s. uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré ste poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti v rámci počítačovej siete internet, za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Compliance assistant (brigáda - študent)

Sky Park Bratislava, Bottova 2A, 811 09 Bratislava, Slovensko

ikona vykřičník Viac informácií